Vítejte na Kourimlevne.cz. SLEVA 6 % NA skoro vše pro registrované zákazníky! Doprava v ČR Zásilkovnou ZDARMA nad 500,- kč. Slovenko nad 60 EUR ZDARMA.

Joyetech eGo ONE V2 1500mAh Stříbrná

Kód: 995171
SLEVA 6% po registraci
Neohodnoceno
999 Kč –15 %
Joyetech eGo ONE V2 1500mAh Stříbrná
999 Kč –15 % 849 Kč 702 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Inovovaný nástupce elektronické cigarety Joyetech eGo ONE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi rozšířená elektronická cigareta eGo ONE se nejen na českém trhu stala jednou z nejoblíbenějších základních sad elektronických cigaret, kterou firma Joyetech vyrobila. Bylo tedy jen otázkou času, kdy přijde její novější nástupce. Ano, dočkali jsme se! Přichází Joyetech eGo ONE V2 a to hned v několika barevných variantách ať již v základní verzi, tak ve verzi Mega.

Joyetech eGo ONE V2 přichází s novými funkcemi a s ještě lepším výstupním výkonem. Největšího doznání změn ve verzi V2 dostal do vínku samotný Clearomizer eGo ONE V2. Jeho konstrukce je vyrobena z nerezové oceli a je opatřena dnes již nutným Pyrexovým sklem, u kterého nedochází k přenosu žádných nežádoucích chutí. Díky tomuto Pyrexovému sklu máte také jasně viditelný přehled o stavu náplně do elektronické cigarety (e-liquidu) uvnitř samotného Clearomizeru. Kapacita Clearomizeru eGo ONE V2 disponuje 2ml objemu a samotný Clearomizer je samozřejmě vybaven možností regulace přívodu vzduchu (AIR komory), s jejichž pomocí si přizpůsobíte průchod vzduchu na základě stylu potahování. S větším průchodem vzduchu docílíte možnosti potahování přímo do plic, což je dnes velmi oblíbenou metodou, případně při nižším průchodu můžete naopak využít klasické potahování stylem (pusa-plíce), jako u klasické cigarety.

Instalovaná baterie má velmi solidní kapacitu 1500mAh. Samotná baterie disponuje několika ochrannými funkcemi, díky kterým nedojde k poškození například při úplném vybití, případně přebití při samotném nabíjení. Joyetech eGo ONE V2 baterie má navíc dva užitečné režimy. Ve vypnutém stavu baterie lze podržením aktivačního tlačítka přepínat mezi režimem konstantního napětí a režimem přímého výstupního napětí.

Pomocí micro USB portu na těle baterie lze snadno a rychle nabíjet a díky dnes již standardní funkci USB Passthrough ji lze navíc používat i při samotném nabíjení. V základní sadě naleznete hned dvě žhavící hlavy typu CL a to s odpory 0,5ohm, 1,0ohm. Je možné také dokoupit speciální CLC žhavící hlavu s odporem 0,5ohm, která výrazně omezuje případné protékání, nebo prskání.

Klíčové vlastnosti

 • Malé rozměry
 • Baterie 1500mAh
 • Nabíjení i za provozu
 • Pěkný desing
 • 2 žhavící hlavy v SETU
 • Clearomizer eGo ONE V2 
 • Značka Joyetech

Parametry a specifikace

 
Kapacita baterie
 1500mAh
Typ Clearomizeru
 eGo ONE V2
Vyměnitelná hlava 2x CL
 0,5ohm + 1ohm  
Nabíjení
 USB
Doba nabíjení
 2-3 hod
Kapacita e-Liquidu (Náplně)
 2ml
Závit baterie
 510
Rozměry elektronické cigarety
 127 x 19mm
Barva
 Stříbrná
 

Možnosti a funkce elektronické cigarety

 
Druh Baterie
 Manuální
Typ baterie
 Li-Ion
Použití při nabíjení
 Ano
Doba nabíjení baterie
 2-3 hod
tiptools
Co je to Elektronická cigareta?

E-cigareta, nebo chcete-li elektronická cigareta je elektronické zařízení, které vzniklo v roce 2006. Přístroj je vhodnou a zdravější alternativou k normálnímu kouření. Vytváří se v ní totiž pára podobná kouři klasické cigarety, ale nevdechujete škodliviny, které vznikají spalováním u klasických cigaret. Elektronická cigareta je vlastně takový malý přenosný vaporizér..

Obsah balení

 • 1x Joyetech eGo ONE V2 Baterie 1500mAh
 • 1x Joyetech eGo ONE V2 Clearomizer 2ml
 • 1x Joyetech CL hlava (0,5ohm)
 • 1x Joyetech CL hlava (1,0ohm)
 • 2x náustek
 • 1x micro USB nabíjecí kabel

 

 • Elektronická cigareta Joyetech eGo ONE V2 1500mAh se skládá celkem z pěti částí.

joyetech-ego-one-v2-mega-1

 

 • Největšího doznání změn ve verzi V2 dostal do vínku samotný Clearomizer eGo ONE V2. Jeho konstrukce je vyrobena z nerezové oceli a je opatřena dnes již nutným Pyrexovým sklem, u kterého nedochází k přenosu žádných nežádoucích chutí.

joyetech-ego-one-v2-mega-3

 

 • Joyetech eGo ONE V2 1500mAh baterie má navíc dva užitečné režimy. Ve vypnutém stavu baterie lze podržením aktivačního tlačítka přepínat mezi režimem konstantního napětí a režimem přímého výstupního napětí.

 

joyetech-ego-one-v2-mega-8

 

 • Joyetech eGo ONE V2 jsou vylepšené žhavící hlavy s čistou organickou vatou mají odpory 0,5ohm a 1,0ohm. Je možné také dokoupit speciální CLC žhavící hlavu s odporem 0,5ohm, která výrazně omezuje případné protékání, nebo prskání.

 

joyetech-ego-one-v2-mega-10

 

  

 • Pomocí micro USB portu na těle baterie lze snadno a rychle nabíjet a díky dnes již standardní funkci USB Passthrough ji lze navíc používat i při samotném nabíjení.

 

joyetech-ego-one-v2-mega-5

 

 

 

tiptools
Upozornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: eGo ONE V2
Záruka: 2 roky
Barva: Stříbrná
Celková délka: 127mm
Celková šířka: 19mm
Funkce baterie: 5-click protection
Kapacita baterie: 1500mAh
Možnosti nabíjení: USB
Náustek: Kulatý
Odpor spirály: 0.5 ohm +
Závit baterie: 510

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: