Všechny prodejny kourimlevne.cz jsou OTEVŘENY dle standardní otevírací doby - více zde.

Joyetech eGrip OLED VT SET 1500mAh červený

Neohodnoceno
 
 • 1 z 6
 
Velmi oblíbený Grip od firmy Joyetech, tentokrát s možností nastavení teploty spirály VT s kapacitou 1500mAh
Dostupnost Vyprodáno
0 Kč
Kód produktu 994896
Značka Joyetech Co., Ltd.
Kategorie eGrip VT
Záruka 2 roky
 

V současnosti nejmodernější a nejvyhledávanější funkci elektronických cigaret se podařilo prosaditi i u velmi oblíbeného eGripu od firmy Joyetech. Ano je to tak i Joyetech eGrip dostal tuhle nejoblíbenější funkci do vínku ke svému znovuzrození.

Joyetech eGrip OLED VT je i přes své menší rozměry velmi výkonný. 30W je snad jasným důkazem toho, že to na poli výkonných gripů myslí vážně. A i tato verze eGripu VT OLED, stejně jako jeho předchůdce ke svému chodu používá žhavící hlavy eGo ONE. Už však ne jenom ty základní kanthalové, ale také titanové a niklové.  Joyetech eGrip VT OLED totiž prošel inovací a nyní si umí nastavovat teplotu ve spojení jak s niklovými, tak i titanovými hlavami. V tomto zvoleném režimu snížíte jak spotřebu náplně do elektronické cigarety (e-liquidu), tak spotřebu baterie a zamezíte nechtěnémů přepálování vaty uvnitř žhavící hlavy.

Standardní Kanthalové žhavící hlavy jsou pro vás připraveny jak s odporem 0,5ohm, tak 1,0ohm a dodají vám podstatně více páry, než na kolik jste zvyklí u klasických elektronických cigaret. Z variací ostatních odporů můžete vybírat například z niklových žhavících hlav, kde máte na výběr mezi 0,2ohm pro přímé potahování do plic, nebo 0,25ohm pro klasické popotahování. To ovšem není všechno dále můžete využít například titanové hlavy. Ty jsou nabízeny prozatím s odporem 0,4ohm.

Samozřejmostí u Joyetech eGripu OLED VT je možnost si upravovat přívod vzduchu. Zde je tato možnost řešena pomocí malého šroubku ve spodní části Gripu. Čím větší povolení, tím více vzduchu bude proudit do eGripu a tím pádem se bude snadněji potahovat. Novinkou je také možnost Grip částečně rozebrat a dokonale ho vyčistit.

Joyetech eGrip OLED VT je zařízením all inclusive. Kromě e-liquidu (náplně do elektronické cigarety) už tak není třeba nic dokupovat a po naplnění můžete ihned začít vapovat. Clearomizér ( v tomto případě snad můžeme použít slovo nádobka) je zabudovaný uvnitř eGripu a můžete ho naplnit až 3,6ml e-liquidu (Náplně do elektronické cigarety). Zrovna tak je zabudovaná i samotná baterie, která má kapacitu 1500mAh. Nabíjení probíhá pomocí USB kabelu, jehož konektor je umístěn ve spodní části eGripu. V poslední řadě nesmíme zapomenout na funkci (Passthrough), která Vám umožní používat Grip i při průběhu nabíjení (například u PC), nebo v autě.

Joyetech eGrip OLED VT je velice pěkný, praktický a jednoduchý Grip, nebo chcete-li elektronická cigareta. Díky svým menším rozměrům se hodí pro všechny, kteří hledají něco menšího, co se stále ještě vleze do kapsy a snadno se schová v ruce. Zároveň však nabízí dostatek výkonu pro silné kuřáky, nebo jen pro ty, co dávají přednost velkému množstvý dýmu (páry).

Klíčové vlastnosti

 • Kompaktní rozměry
 • Podpora nízkoodporových spirál
 • 3x žhavící hlava v SET, Kanthal, Ni, Ti
 • Jednoduchá obsluha
 • Nastavitelný výkon 5 - 30W
 • Značka Joyetech 

Parametry a specifikace

 
Rozměry Gripu
 99,5 x 46,4 x 20,4mm
Závit
 Joyetech
Kapacita zabudované baterie
 1500mAh
Objem Clearomizeru (nádržky)
 3,6ml
Žhavící hlavy v SETU
 eGo ONE, Ni, Ti, Ka
Celkový výkon
 5 - 30W
Režimy
 VW / VT-Ti / VT-Ni
Podporované odpory
 02 - 3,5ohm
Barva
 Červená
Výrobce
 Joyetech
Nabíjení
 USB

Možnosti a funkce Gripu

tiptools
Co je to Grip?

Grip je původně název pro držák na baterie. E-kuřácký grip je v podstatě tělo,s baterií, nebo více kusy. Jeho největší předností je okamžitá výměna náhradní baterie. Používají se nabíjecí baterie Li-Ion, kterých můžeme mít do zásoby neomezeně a mít je tak vždy po ruce. Grip může být pouze mechanický, nebo s elektronikou, která umí zvedat jeho výkon.

Obsah balení

 • 1x Joyetech eGrip OLED VT 1500mAh
 • 1x Joyetech eGo ONE CL žhavící hlava 1ohm
 • 1x Joyetech eGo ONE CL Ni žhavící hlava 0,2ohm
 • 1x Joyetech eGo ONE CL Ti žhavící hlava 0,4ohm
 • 1x micro USB kabel

 

 • Joyetech eGrip OLED VT je velice pěkný, praktický a jednoduchý Grip, nebo chcete-li elektronická cigareta. Díky svým menším rozměrům se hodí pro všechny, kteří hledají něco menšího, co se stále ještě vleze do kapsy a snadno se schová v ruce. Zároveň však nabízí dostatek výkonu pro silné kuřáky, nebo jen pro ty, co dávají přednost velkému množstvý dýmu (páry).

 

joyetecg-egrip-oled-vt

 

joyetecg-egrip-oled-vt-4

 

joyetecg-egrip-oled-vt-5

 

 

tiptools
Upozornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.