Prodejna na Praze 1 přesídlila na novou adresu Hybernská 24. Otevírací doby prodejen - více zde.

Joyetech eGo AIO Pro C bílá

Neohodnoceno
 
 • 1 z 6
 

Možnost výměny baterie typu 18650, žhavící hlavy BF SS316 0,5 a 0,6ohm, kapacita náplně 4ml, automatické nastavení výkonu

Dostupnost Vyprodáno
0 Kč
Kód produktu 995432
Značka Joyetech Co., Ltd.
Kategorie Elektronické cigarety
Záruka 2 roky
 

Po úspěšné sérii eGo AIO a eGo AIO Pro Joyetech představuje verzi Pro C, která nabízí oproti předchozím modelům velmi žádanou možnost vyměnitelného monočlánku. Joyetech eGo AIO Pro C spolupracuje s monočlánky typu 18650, což je v dnešní době v sortimentu elektronických cigaret a Gripů s možností výměny baterie standardem.

Tato možnost Vám zaručuje, že při ztrátě výkonu baterie, či jejího vybití nemusíte měnit celou cigaretu, případně čekat na její dobití ale stačí pouze vyměnit samotný monočlánek.

Bez povšimnutí nezůstal ani zabudovaný Clearomizer, který převzal funkčnost a podobu horní základny od oblíbeného clearomizeru CUBIS Pro. Dokonale vylepšený a hlavně větší přívod vzduchu nabízí jak klasický systém potahování pusa-plíce, tak i dnes velmi oblíbený styl přímého potahování do plic. Kapacita vestavěné nádržky na e-liquid zdvojnásobila svůj objem na rovné 4ml. Joyetech eGo AIO PRO C používá systém horního plnění (po odšroubování vrchní části, plníte liquid přímo do těla nádržky). Výhodou tohoto systému plnění je především to, že není nutné demontovat celý Clearomizer.

Joyetech eGo AIO PRO C je kompatibilní se žhavícími hlavami (Atomizery) úspěšné řady BF. Joyetech eGo AIO Pro C je ALL in ONE elektronická cigareta, která svými špičkovými vlastnostmi uspokojí jak úplné začátečníky, tak i zkušené Vapery, kteří si chtějí prožít elektronické kouření bez jakéhokoli nastavování (výkon je nastavován zcela automaticky v závislosti na zvoleném odporu atomizeru).

Horní odnímatelná část zabudovaného Clearomizeru je opatřena dětskou pojistkou (ochrana před nechtěnému otevření). Žhavící hlava (Atomizer) již není ve spodní části, jako u většiny ostatních Clearomizerů, ale nachází se přímo pod náustkem, kde je zabudována i regulace přívodu vzduchu. Samotný Clearomizer je podsvícen LED diodami. Při zamčené baterii dlouhým stiskem spínače si můžete vybrat svou oblíbenou barvu podsvícení clearomizeru a to z variací (červená, žlutá, zelená, modrá, indigo, bílá a fialová). Nabíjení elektronické cigarety Joyetech eGo AIO PRO C umožňuje micro USB vstup na těle baterie (e-cigaretu lze používat i při nabíjení). Tato funkce se nazývá USB Passthrough

 

Klíčové vlastnosti

 • Značka Joyetech
 • Automatické nastavování výkonu
 • Nabíjení i za provozu
 • Pěkný desing
 • Vyměnitelná hlava Atomizeru
 • Vyměnitelné baterie 18650

Parametry a specifikace

 
Kapacita baterie
 Není součástí
Typ elektronické cigarety
 AIO Pro C
Typ Clearomizeru
 Zabudovaný
Typ žhavící hlavy (Atomizeru)
 Joyetech BF
Nabíjení
 USB
Doba nabíjení
 1-2,5 hod dle baterie
Kapacita e-Liquidu (Náplně)
 4ml
Závit Clearomizeru
 zabudovaný
Typ kompatibilní baterie
 18650
Rozměry cigarety
 145,5 x 22 mm
Barva
 Bílá

Možnosti a funkce elektronické cigarety

 
Aktivace baterie
 Manuální
Typ baterie
 Li-Ion 18650
Použití při nabíjení
 Ano
Doba nabíjení baterie
 1-2,5 hod dle baterie
tiptools
Co je to Elektronická cigareta?

E-cigareta, nebo chcete-li elektronická cigareta je elektronické zařízení, které vzniklo v roce 2006. Přístroj je vhodnou alternativou k normálnímu kouření. Vytváří se v ní totiž pára podobná kouři klasické cigarety, ale nevdechujete škodliviny, které vznikají spalováním u klasických cigaret. Elektronická cigareta je vlastně takový malý přenosný vaporizér.

Obsah balení

 • 1x Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO Pro C (Baterie 18650 není součástí)
 • 1x Žhavící hlava (Atomizer) BF SS316 0,6ohm
 • 1x Žhavící hlava (Atomizer) BF SS316 0,5ohm
 • 1x eGo AIO náustek
 • 1x Micro USB kabel
 

Vyměnitelná baterie 18650

 • Joyetech eGo AIO Pro C spolupracuje s monočlánky typu 18650, což je v dnešní době v sortimentu elektronických cigaret a Gripů s možností výměny baterie standardem.
 joyetech-ego-aio-pro-c-vymena-baterie.jpg

 

 

Kompaktní rozměry

 • Rozměry elektronické cigarety eGo AIO Pro C jsou stále velmi přívětivé. Délka eGo AIO Pro C je 145,5mm a celková tloušťka 22mm. Pohodlná výměna žhavící hlavy typu BF je samozřejmostí.
   joyetech-ego-aio-pro-c-rozebrana.jpg

 

 

Nová barevná provedení

 • Neméně podstatnou novinkou jsou na volání zákazníků nová barevná provedení. Při zamčené baterii dlouhým stiskem spínače si můžete vybrat barvu podsvícení clearomizeru (červené, žluté, zelené, modré, indigo, bílé a fialové). Samotné barvy elektronické cigarety Joyetech eGo AIO Pro jsou, stříbrná, černá, bílá, vínová, modrá a oranžová.

 

 joyetech-ego-aio-pro-c-variace.jpg

 

  

 joyetech-ego-aio-pro-2300mah-air-komory.jpg

 

 

   

Air komory pro přívod vzduchu

 • Dokonale vylepšený a hlavně větší přívod vzduchu nabízí jak klasický systém potahování pusa-plíce, tak i dnes velmi oblíbený styl přímého potahování do plic

 

arrow-top-nahoru

 

tiptools
Upozornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!

 

Tento produkt není určen pro náplně obsahující nikotin. Více zde

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Podobné produkty

Barva Bílá
Celková délka 145.5mm
Celková šířka 22mm
Funkce baterie 5-click protection + Auto VV
Kapacita baterie Není součástí
Kapacita e-liquidu 4ml
Konstrukční provedení Kov + Pyrex
Možnosti nabíjení USB
MTL - pusa-plíce / DL - přímo do plic (?) MTL / DL - použitelné pro oba typy kouření v závislosti na ohmech žhavící hlavy
Náustek Kulatý
Odpor spirály 0.5 ohm +

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.