Prodejna na Praze 1 přesídlila na novou adresu Hybernská 24. Otevírací doby prodejen - více zde.

Microcig Victory BDC 3ml čirý

Neohodnoceno
 
SLEVA 6% po registraci Efekt lupa
  • 1 z 2
 
Clearomizer se závitem eGo s dvojitou spodní spirálou BDC
Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 199 Kč
Ušetříte 50 Kč (–25 %)
149 Kč
Kód produktu 994997
Značka Aspire Electronics. Co. ,Ltd
Kategorie ET-Victory
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Clearomizer aSpire ET-Victory přináší revoluční systém žhavení BDC (Bottom dual coil), stavějící na základě předchozí kvality Vision VT Victory. Jedná se velmi spolehlivý Clearomizer s velkou životností, skvělou dýmivostí a autentickou chuťí e-liquidu s celkovým objemem nádržky 3ml. Clearomizer na první pohled nerozeznáte od předešlé verze, ale je to jen zdání. Rozdíl zjistíte až po jeho kompletním rozebrání. Toto dvojí spodní žhavení (dvě žhavící spirálky ve žhavící hlavě, která je samozřejmě vyměnitelná), přináší maximální požitek z elektronického kouření (Vapingu). Skvělá dýmivost zkombinovaná s vyrovnaným hitem a autentickým aroma e-liquidu, posunuje požitek z elektronického kouření zase o krok dále.

Plnění Clearomizeru je velmi jednoduché a přehledné, díky průhlednému tělu. Clearomizér aSpire ET-Victory disponuje vyměnitelnými žhavícími hlavami, což výrazně zvyšuje životnost a snižuje celkové náklady. Doporučujeme využívat žhavící hlavy BDC. Žhavící hlava BDC disponuje spodním žhavením, což znamená, že je neustále dostatečně zásobena e-liquidem a již nebudete cítit spálenou pachuť. Tyto žhavící hlavy disponují rovněž systémem dual coil (dvojí žhavení). Systém dual coil obsahuje dvě paralelně zapojené spirálky s vyšším odporem než je odpor výsledný, což zaručí vyšší životnost, vyšší výkon a rychlejší začátek odpařování e-liquidu.

Klíčové vlastnosti

  • Značka aSpire
  • Skvělá dýmivost
  • Spodní dvojitá spirála
  • Kapacita Clearomizeru 3ml

Parametry a specifikace

 
Kapacita Clearomizeru
 3ml
Typ Clearomizeru
 aSpire ET-Victory BDC
Rozměry Clearomizeru
 74,8 x 14,5mm
Odpor hlavy Clearomizeru
 2,1 ohm
Závit
 eGo
Barva
 Čirá
Kompatibilita žhavících hlav
 aSpire BDC

Možnosti a funkce Clearomizeru

 
Možnost výměny hlavy Clearomizeru
 Ano
Kompatibilita závitů eGo a 510
 S redukcí
Dostupné odpory žhavících hlav
 1,8 a 2,1 ohm
tiptools
Co je to Clearomizer?

Clearomizer, nebo Atomizer je nejdůležitější součástí každé elektronické cigarety. Clearomizer je zpravidla průhledný plášť, ve kterém se uvnitř nachází žhavící hlava, která mění kapalinu na páru. Je to tím, že ohřívá cívku (spirálu), která je v kontaktu s materiálem obsahujícím e-liquid.

Obsah balení

  • 1x Kompletní Clearomizer aSpire ET-Victory 3ml, 2,1ohm

Instrukce pro plnění náplně (e-liquidu)

Plnění clearomizeru aSpire ET-Victory: Clearomizer otočte náustkem dolů. Odšroubujte základnu (část se závitem na baterii). Naplňte e-liquidem, ale jen po stěně clearomizéru. Před našroubováním základny zpět, doporučujeme zkontrolovat utažení žhavící spirálky v základně. Našroubujte základnu zpět a otočte clearomizér. Počkejte pár sekund, aby se spirálka dostatečně nasákla e-liquidem. Ovšem pozor! musí se kapat po stěně a nesmí se dostat e-liquid do středového otvoru, ten slouží pro proudění vzduchu..
 
 
upozorneni
Upozornění!
Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!
 

 

Tento produkt není určen pro náplně obsahující nikotin. Více zde

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory
Hmotnost 0.001 kg
Barva Čirá (průhledná)
Kapacita e-liquidu 3ml
Náustek Kulatý
Odpor spirály 2.1 ohm
Závit baterie 510

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.