Všechny prodejny kourimlevne.cz jsou OTEVŘENY dle standardní otevírací doby - více zde.

Wismec MOTIV 2200mAh červená

Neohodnoceno
 
 • 1 z 8
 
ALL in ONE elektronická cigareta se zabudovaným Clearomizerem 2ml, LED podsvícení, 2x žhavící hlava v SETU
Dostupnost Vyprodáno
0 Kč
Kód produktu 995606
Značka Wismec
Kategorie MOTIV
Záruka 2 roky
 

Elektronická cigareta Wismec MOTIV je jednoduchá ALL in ONE cigareta, jejíž neotřelý designe pochází z Kalifornie. Wismec MOTIV svými vlastnostmi uspokojí všechny, co chtějí s elektronickými cigaretami teprve začít, ale i zkušené uživatele, kteří si chtějí prožít elektronické kouření bez jakéhokoli složitého nastavování (výkon cigarety Wismec MOTIV je nastavován plně automaticky v závislosti na použitém odporu žhavící hlavy (atomizeru). Jedná se o první elektronickou cigaretu s instalovaným Clearomizerem od společnosti Wismec.

V SETU naleznete klasickou vestavnou baterii se solidní kapacitou 2200mAh, která hravě vystačí na celý den i silnějším kuřákům. Baterii můžete kdykoliv dobít pomocí micro USB portu na boční straně cigarety a disponuje rovněž funkcí USB Passthrough, což znamená, že Wismec MOTIV můžete používat pohodlně i při nabíjení.

Jak je výše uvedeno, Wismec MOTIV disponuje zabudovaným Clearomizerem o objemu 2ml a tak se Vám již nemůže stát, že by Vám e-liquid z Clearomizeru protékal na baterii, protože je neoddělitelnou součástí baterie a odnímatelná je pouze jeho vrchní část určená pro plnění náplně do elektronických cigaret (e-liquid).

Žhavicí hlavu (atomizer) již nenajdete ve spodní části, jako to možná znáte z jiných Clearomizerů, ale nachází se přímo pod náustkem, kde je umístěna i regulace přívodu vzduchu (Air Flow). Samotný Clearomizer je podsvícen LED diodami. Při zamčené baterii si tak můžete dlouhým stiskem spínacího tlačítka vybrat barvu podsvícení Clearomizeru (červená, žlutá, zelená, modrá, indigo, bílá a fialová).

Elektronická cigareta Wismec MOTIV je přímo konstruována na přímé potahování do plic, čemuž také odpovídají žhavící hlavy, které jsou v přibaleny SETU. První žhavící hlavou je DS NC s NotchCoil spirálou a disponuje odporem 0,25ohm. Stejnou velikost odporu nabízí také druhá žhavící hlava, ovšem se dvěma klasickými spirálkami (Dual Coil).

 

Klíčové vlastnosti Wismec MOTIV

 • Značka Wismec
 • Automatické nastavování výkonu
 • Nabíjení i za provozu
 • Zabudovaný Clearomizer
 • Vyměnitelná žhavící hlava

Parametry a specifikace Wismec MOTIV

 
Kapacita baterie
 2200mAh
Typ elektronické cigarety
 Wismec Motiv
Typ Clearomizeru
 Zabudovaný
Typ žhavící hlavy (Atomizeru)
 Wismec DS
Nabíjení
 USB
Doba nabíjení
 1,5-2,5 hod
Kapacita e-Liquidu (Náplně)
 2ml
Závit baterie
 zabudovaná
Typ baterie
 Li-ion
Rozměry cigarety
 132,6 x 29mm
Barva
 Červená

Možnosti a funkce Wismec MOTIV

 
Druh Baterie
 Manuální
Typ baterie
 Li-Ion
Použití při nabíjení
 Ano
tiptools
Co je to Elektronická cigareta?

E-cigareta, nebo chcete-li elektronická cigareta je elektronické zařízení, které vzniklo v roce 2006. Přístroj je vhodnou alternativou k normálnímu kouření. Vytváří se v ní totiž pára podobná kouři klasické cigarety, ale nevdechujete škodliviny, které vznikají spalováním u klasických cigaret. Elektronická cigareta je vlastně takový malý přenosný vaporizér.

Obsah balení

 • 1x Elektronická cigareta WISMEC Motiv
 • 1x žhavící hlava DS NC 0,25ohm (25W-40W)
 • 1x žhavící hlava DS Dual 0,25ohm (25W-60W)
 • 1x micro USB nabíjecí kabel
 

Určená pro všechny

 • Elektronická cigareta Wismec MOTIV je jednoduchá ALL in ONE cigareta, jejíž neotřelý designe pochází z Kalifornie.
 wismec-motiv-elektronicka-cigareta-2200mah-full.jpg

 


 

 

 

Už žádné protékání

 • Jak je výše uvedeno, Wismec MOTIV disponuje zabudovaným Clearomizerem o objemu 2ml a tak se Vám již nemůže stát, že by Vám e-liquid z Clearomizeru protékal na baterii, protože je neoddělitelnou součástí baterie a odnímatelná je pouze jeho vrchní část určená pro plnění náplně do elektronických cigaret (e-liquid).
 wismec-motiv-elektronicka-cigareta-2200mah-plneni.jpg

 


 

 

wismec-motiv-elektronicka-cigareta-2200mah-led.jpg  

Barevné LED podsvícení

 • Samotný Clearomizer je podsvícen LED diodami. Při zamčené baterii si tak můžete dlouhým stiskem spínacího tlačítka vybrat barvu podsvícení Clearomizeru (červená, žlutá, zelená, modrá, indigo, bílá a fialová).

 


 

 

 

Nové DS žhavící hlavy

 • Elektronická cigareta Wismec MOTIV je přímo konstruována na přímé potahování do plic, čemuž také odpovídají žhavící hlavy, které jsou v přibaleny SETU. První žhavící hlavou je DS NC s NotchCoil spirálou a disponuje odporem 0,25ohm. Stejnou velikost odporu nabízí také druhá žhavící hlava, ovšem se dvěma klasickými spirálkami (Dual Coil).
wismec-motiv-elektronicka-cigareta-2200mah-zhavici-hlavy.jpg

 

 

arrow-top-nahoru

 

tiptools
Upozornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!Chcete-li shlédnout všechna naše videa, navštivte náš videokanál na YouTube

Videokanál KouřímLevně.cz

Barva Červená
Celková délka 132.6mm
Celková šířka 29mm
Funkce baterie Auto VV+5click
Kapacita baterie 2200mAh
Kapacita e-liquidu 2.0ml
Konstrukční provedení Kov + Pyrex
Možnosti nabíjení USB
MTL - pusa-plíce / DL - přímo do plic (?) DL - přímo do plic (direct lung)
Náustek Kulatý
Odpor spirály 0.25 +

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.