Vítejte na Kourimlevne.cz. SLEVA 6 % téměř na celý sortiment pro registrované zákazníky! Doprava v ČR Zásilkovnou ZDARMA nad 500,- kč. Slovenko doprava nad 60 EUR ZDARMA.

Novinky

Zpětný odběr elektrozařízení a baterií

Naše společnost si zakládá na na ohleduplném chování vůči životnímu prostředí, a proto vám již dlouhou dobu přinášíme možnost, jak jednoduše a bezplatně odevzdat svá vysloužilá elektrozařízení či baterie.

Spotřebitel má v systému nakládání s elektrospotřebiči a bateriemi zásadní roli. On je tím, kdo se rozhoduje, co udělá se starým spotřebičem. Stará a nepotřebná elektrozařízení a baterie nepatří do kontejnerů na komunální odpad.

Spotřebitel musí být informován symboly níže, že příslušné elektrozařízení či baterie nepatří do komunálního odpadu. Jsou tak označena všechna nová elektrozařízení / baterie. Symbol může být uveden přímo na zařízení, na jeho obalu nebo v návodu k použití či v záručním listu.

ZPĚTNÝ ODBĚR VYSLOUŽILÝCH ELEKTROZAŘÍZENÍ A BATERIÍ SYMBOL

Jak se zbavit starého spotřebiče / baterií?

- v jedné z našich pěti kamenných prodejen

- prostřednictvím veřejně dostupné sběrné sítě společnosti REMA Systém (naše společnost 2H Service s.r.o. je členem REMA Systém)

- prostřednictvím veřejně dostupné sběrné sítě, která je určena pro zpětný odběr

Proč recyklovat?

Nejen elektrozařízení, ale i baterie a akumulátory obsahují mnoho recyklovatelných kovů jako je například zinek, železo, mangan, nikl, kadmium nebo olovo. Některé z těchto látek jsou zároveň velmi nebezpečné pro životní prostředí a zdraví člověka a to zejména rtuť, olovo a kadmium. Vybrané baterie jsou často označeny symbolem chemického prvku, který obsahují (Pb, Cd, Hg). Předáním baterií a elektrozařízení na místo zpětného odběru tak zejména díky recyklaci materiálu šetříme primární zdroje surovin a zároveň chráníme naše životní prostředí před případným neodborným nakládáním.ZPĚTNÝ ODBĚR VYSLOUŽILÝCH ELEKTROZAŘÍZENÍ A BATERIÍ TABULKA BATERII

E-shop Kourimlevne.cz v novém hávu

Vážení zákazníci,

spustili jsme pro Vás naše stránky na zcela nové platformě.

Co jsme pro Vás připravili:

- profesionálové Nový design našeho e-shopu

- mobil Optimalizace e-shopu pro mobilní prostředí

- run Výrazné zrychlení našeho e-shopu

- Zasilkovna_logo napojení na Zásilkovna.cz

- e-cigarety slovensko prodej i na Slovensko v EUR

- chytrá řešení fajncigarety Intuitivní proces objednávky

hlídací pes Nová funkce hlídací pes za Vás hlídá ceny a je-li zboží skladem, či v akci

- A mnoho nových doplňků a funkcí

 

Věříme, že tato nová verze www stránek pro Vás bude daleko pohodlnější.

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.