Všechny prodejny kourimlevne.cz jsou OTEVŘENY dle standardní otevírací doby - více zde.

Smoktech SCAR-P5 80W Pod Grip SET - 7 color

4 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 11
 
Výkonný Pod Grip s celkovým výkonem až 80W, cartridge RPM 5ml, OELD displej, na baterie 18650, Micro USB nabíjení, voděodolný
Dostupnost Vyprodáno
899 Kč
Kód produktu 6940695652662
Značka Smoktech Co., Ltd.
Kategorie SCAR P5
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Netrvalo dlouho, a máme tady další z tolik žádaných podů, které svým vývojem v poslední době opravdu nabírají na obrátkách. Jedná se o další model, který je vybaven OLED displejem, (tentokát dokonce barevným) na kterém se zobrazuje vše, co k samotnému vapování potřebujete. Další velkou předností je kvalita zpracování. Celý základ tvoří zinková slitina, takže ani případný pád na zem by rozhodně neměl být překážkou při dalším používání. Celá ergonomie je zpracována tak, aby Vám Grip Scar-P5 padl pohodlně do ruky, což můžeme jen potvrdit. Další z velkých předností Scar-P5 je jeho vodotěsnost a těsnost proti prachu. Zařízení splňuje stupeň krytí IP67, a podle výrobce vydrží ponoření do vody až do jednoho metru po dobu 30min. Nemusíte se tedy obávat, že by při případném náhlém zmoknutí došlo k poškození gripu.

Co také opravdu stojí za veliké plus je možnost výměny baterie v zařízení. Celý Smok Scar-P5 je poháněný již klasickou baterií typu 18650, která sice není součástí, ale možnost vyměnit si baterii v případě nemožnosti okamžitého nabití je vlastnost nezaplacení. Budete-li používat Scar-P5 převážně ve vyšších výkonech, doporučujeme zakoupit baterii s výstupním výkonem alespoň 20A. Tím zaručíte bezproblémové vapování v celém spektru výkonu Gripu.

Nabíjení Smok Scar-P5 je bezproblémové, a můžete v podstatě použít jak způsob instalovaného micro USB portu, tak případně použít externí nabíječku podporující nabíjení uvedeného typu baterií (18650).

Integrovaný barevný OLED displej slouží nejen k zobrazení stavu nabití baterie, které je vyjádřeno dokonce v procentech, ale také k zobrazení aktuálně nastaveného výkonu 5W-80W. Displej dále také zobrazuje aktuální odpor instalované pod Cartridge, potažmo žhavící hlavy, celkový čas potažení, a v neposlední řadě také celkový počet potažení, což jistě ocení mnoho uživatelů, kteří chtějí mít samotné vapování pod kontrolou.

Pod elektronická cigareta Smok Scar-P5 je rovněž vybavena celou řadou bezpečnostních prvků a chytrých funkcí, jakými jsou například ochranu proti zkratu, automatická deaktivace žhavení při nechtěném dlouhém stisku 8 sec., inteligentní rozpoznání použitého odporu atomizéru Cartridge, ochranu proti přehřátí aj.

Samozřejmostí je pak Pod Cartridge sloužící jako zásobník pro Vaší oblíbenou náplň (e-liquid), která v tomto případě slouží zároveň i jako náustek a nosič samotné žhavící hlavy. V případě tohoto setu Smok Scar-P5 se jedná hned o dvě takové Cartridge, o celkovém objemu 5ml, kdy každá je určena pro jiný styl vapování a jinou žhavící hlavu. V jednom případě se jedná o žhavící hlavu s označením RPM Mesh s odporem 0,4Ω, která je vhodná pro MTL styl vapování (jako u klasické cigarety), při doporučeném výkonu 25W, a u druhé se jedná o žhavící hlavu s označením RPM 2, rovněž s mesh spirálkou a celkovým odporem 0,16Ω, která se díky svému nízkému odporu velmi hodí pro DL styl potahování (přímým potahováním do plic). Doporučený výkon pro tuto žhavící hlavu je mezi 25-50W, avšak nejlepšího podání chuti dosahnete při výkonu 40W. Instalace cartridge a žhavící hlavy probíhá pouhým zasunutím, a je tak velmi jednoduchá a zvládne jí bez problémů každý. 

Plnění samotné cartridge je velmi praktické, kdy stačí poodsunout horní silikonový uzávěr a dostatečně velkým otvorem dolít Váš oblíbený e-liquid. Výhoda tohoto horního plnění u Pod systémů je, že není potřeba kvůli naplnění vynadat cartridge ze zařízení. Stav hladiny e-liquidu je díky průhlednosti Cartridge dobře vidět, a tak vždy máte přehled, jak na tom aktuálně jste a jestli můžete třeba vyrazit na celodenní výlet.

Před samotnou instalací žhavící hlavy do cartridge, doporučujeme nakapat několik kapek Vaší oblíbené náplně přímo do ní na spirálku, aby došlo k dokonalému nasáknutí a nedošlo tak k předčasnému připálení obsažené vaty, což by se neblaze projevilo na celkové chuti při vapování!

 


Klíčové vlastnosti

  • Odolné tělo ze zinkové slitiny
  • OLED displej
  • All-in-one zařízení
  • Nastavitelný výkon
  • Voděodolnost
  • Pro MTL i DL styl vapování
  • Možnost výměny baterie 18650

Pevná konstrukce

Celý základ tvoří zinková slitina, takže ani případný pád na zem by rozhodně neměl být překážkou při dalším používání. Celá ergonomie je zpracována tak, aby Vám Grip Scar-P5 padl pohodlně do ruky, což můžeme jen potvrdit. Na obrázku s menším bráškou Scar-P3

Smok Scar-P5 dva bratříčci

 

Oled displej u Smok Scar-P5

OLED displej

Integrovaný barevný OLED displej slouží nejen k zobrazení stavu nabití baterie, které je vyjádřeno dokonce v procentech, ale také k zobrazení aktuálně nastaveného výkonu 5W-80W. Displej dále také zobrazuje aktuální odpor instalované pod Cartridge, potažmo žhavící hlavy, celkový čas potažení, a v neposlední řadě také celkový počet potažení, což jistě ocení mnoho uživatelů, kteří chtějí mít samotné vapování pod kontrolou.


Solidní výkon

Velmi solidní výkon až 80W řadí Smok Scar P5 mezi formule v sortimentu POD zařízení. Celý výkon je navíc plynule nastavitelný, takže zcela jistě uspokojí potřeby každého vapera.

 

Výkon gripu Smok Scar-P5

 


Odolný v každém směru

Další z velkých předností Scar-P5 je jeho vodotěsnost a těsnost proti prachu. Zařízení splňuje stupeň krytí IP67, a podle výrobce vydrží ponoření do vody až do jednoho metru po dobu 30min. Nemusíte se tedy obávat, že by při případném náhlém zmoknutí došlo k poškození gripu.

 

Voděodoný Smok Scar-P5

 


Vyměnitelná baterie 18650

Celý Smok Scar-P5 je poháněný již klasickou baterií typu 18650, která sice není součástí, ale možnost vyměnit si baterii v případě nemožnosti okamžitého nabití je vlastnost nezaplacení. Budete-li používat Scar-P5 převážně ve vyšších výkonech, doporučujeme zakoupit baterii s výstupním výkonem alespoň 20A. Naproti tomu menší bratříček Scar-P3, který je poháněn vestavnou bateriií s kapacitou 2000mAh.

 

Smok Scar-P5 pohání baterie 18650

 


Parametry a specifikace Smok Scar-P5


Modelové označení (Typ, model)

 

Smoktech Scar-P5

Barva

 

Fluid 7 color

Typ baterie

 

18650 (nejsou součástí)

Kapacita baterie

 

-

Doba nabíjení

 

dle kapacity baterie

Způsob nabíjení

 

micro USB

Kapacita Cartridge (tanku)

 

5ml

Regulace přívodu vzduchu

 

-

Způsob plnění

 

Horní

Podpora žhavících hlav (Typ)

 

Smoktech RPM a RPM 2

Nastavitelný výkon (VW)

 

5-80W

Nastavitelná teplota (TC)

  -

Displej

 

OLED

Způsob aktivace

 

Manuální

Bezpečnostní prvky

 

Ano (viz popis)

Rozměry

 

117,6mm x 28mm

Výrobce

 

Smoktech

 

Žhavící hlavy RPM a RPM 2

V jednom případě se jedná o žhavící hlavu s označením RPM Mesh s odporem 0,4Ω, která je vhodná pro MTL styl vapování (jako u klasické cigarety), při doporučeném výkonu 25W, a u druhé se jedná o žhavící hlavu s označením RPM 2, rovněž s mesh spirálkou a celkovým odporem 0,16Ω, která se díky svému nízkému odporu velmi hodí pro DL styl potahování (přímým potahováním do plic). Doporučený výkon pro tuto žhavící hlavu je mezi 25-50W, avšak nejlepšího podání chuti dosahnete při výkonu 40W.

 

Dostupné žhavící hlavy Smok Scar-P5

 


 

 


Podobné produkty

Barva 7 color
Celková délka 117,6 mm
Celková šířka 28 mm
Kapacita baterie Není součástí
Kapacita e-liquidu 5 ml
Konstrukční provedení Slitina zinku
Možnosti nabíjení Micro USB
MTL - pusa-plíce / DL - přímo do plic (?) MTL / DL - použitelné pro oba typy kouření v závislosti na ohmech žhavící hlavy
Náustek Kulatý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.