Všechny prodejny kourimlevne.cz jsou OTEVŘENY dle standardní otevírací doby - více zde.

Velkoobchod

Velkoobchod e-cigaret

Nabízíme k prodeji sortiment elektronických cigaret za velkoobchodní ceny. Zajímá-li Vás tento sortiment neváhejte nás kontaktovat na 00420 734 645 645

či pište na capik@mastervaper.cz do 24 hodin se Vám ozveme s odpovědí.

Co nabízíme:

Prodej elektronických cigaret za velkoobchodní ceny - Běžné prodejní ceny na trhu jsou vyšší nežli naše min. doporučené ceny, prodávat samozřejmě můžete za ceny vyšší nežli jsou naše minimální doporučené ceny.

Široký sortiment zboží -  V našem širokém sortimentu naleznete výrobky od renomovaných výrobců z celého světa jako například Joyetech, SMOK, Ismoka-eleaf a dalších. V nabídce naleznete ale i levnější značky.

Doprava zdarma již od 2000,- Kč - Všechny objednávky vyšší nežli 2000,- Kč Vám odešleme zdarma dopravou dle Vašeho výběru.

Rychlé doručení – Klademe důraz na rychlé vyřízení objednávky

Žádné minimální odběry - Velkoobchodní ceny máte nastaveny pro jakékoliv množství.

Záruka 24 měsíců - Na veškeré zboží poskytujeme záruku 24 měsíců na výrobní a materiálové vady, nicméně životnost baterií a především atomizérů je nižší (minimální životnost: baterie – 3 měsíce, atomizér – 14 dní).

Zákaznická podpora - Náš zkušený tým je zde pro Vás na telefonu 00420 734 645 645, emailu capik@mastervaper.cz  nebo osobně v naší prodejně v Praze po předchozí domluvě.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.