Prodejna na Praze 1 přesídlila na novou adresu Hybernská 24. Otevírací doby prodejen - více zde.

VISION Spinner 2 mini Twist 850mAh červená

Neohodnoceno
 
SLEVA 6% po registraci Efekt lupa
 
Baterie značky Vision pro elektonickou cigaretu
Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 599 Kč
Ušetříte 100 Kč (–17 %)
499 Kč
Kód produktu 994442
Značka Vision Electronic
Kategorie Vision baterie
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

VISION Spinner 2 mini Twist baterie 850mAh červená

Absolutní novinka od výrobce Vision přináší doposud největší kapacitu ve standardních bateriích pro elektronické cigarety se závitem eGo a to 850mAh. Díky variabilnímu výstupnímu napětí je možné regulovat sílu odpařování a použít tak i pokročilé odpařovací zařízení (atomizéry, clearomizéry..) s vysokým výkonem. Výstupní napětí je možné nastavit v rozmezí 3,3 - 4,8V pomocí regulačního kroužku umístěného ve spodní části baterie.

Baterie také přináší všechny nejmodernější prvky výbavy, jako je funkce uzamykání (5-click protection), funkce indikace stavu dobití baterie (led power indication) nebo ochrana proti zkratu (PCB).

5-click protection (uzamykání baterie):

Funkce uzamykání baterie je skvělým pomocníkem při odložení elektronické cigarety do míst, kde by se mohla samovolně sepnout a např. poškodit atomizér. Po pěti rychlých stisků spínacího tlačítka (do 2 vteřin) baterie zabliká a uzamkne se. Tím je zajištěna a může být bez obav odložena. Pro odemčení baterie se postupuje stejným způsobem jako při zamčení.

LED power indication (indikace stavu dobití):

Díky LED indikaci se vždy dozvíte aktuální stav dobití baterie a to jednoduše podle barvy podsvícení spínacího tlačítka. Pokud je baterie plně dobita (60 - 100%), svítí spínací tlačítko bíle. Pokud kapacita poklesne pod 60%, svítí tlačítko modře a pokud je baterie vybitá (méně než 30%), tak svítí oranžově.

PCB (ochrana baterie proti zkratu):

Vylepšená a ještě bezpečnější ochrana PCB hlídá baterii a v případě zkratu ihned přeruší dodávku napětí, čímž chrání baterii před poškozením.

Variable voltage (variabilní napětí):

Tuhle funkci jistě ocení nejen pokročilí uživatelé. Díky variabilnímu výstupnímu napětí je možné nejen regulovat sílu odpařování v profi atomizérech či clearomizérech, ale také využít maximálního výkonu baterie až do úplného vybití. Pokud intenzita odpařování vlivem vybité baterie slábne, jednoduše zvyšte napětí pomocí regulačního kroužku a tvorba páry opět zesílí.

Kompatibilita:

K této baterii je možné použít všechny typy atomizéru a cartomizéru série 510 i eGo.

Jsme přímí dovozci elektronických cigaret a naše výrobky nejsou nijak upravovány, což zajišťuje jejich delší životnost oproti některým výrobkům s nejasným původem vyskytujících se na českém trhu. Rozhodně vás varujeme před koupí těchto produktů, u kterých může v krajním případě dojít i k vážnému poškození Vašeho zdraví! viz: nekvalitní baterie, materiál uvolňující nebezpečné látky ap.

Výrobek splňuje nepřísnější podmínky a certifikáty dané jak legislativou EU, tak USA.


Technické parametry:

Výkon baterie 850 mAh

Průměr: 16.5 mm

 


Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory
Hmotnost 0.001 kg
Barva Šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.