Všechny prodejny kourimlevne.cz jsou OTEVŘENY dle standardní otevírací doby - více zde.

Vision Stylish Twist baterie 1300mAh bílá

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 
Baterie značky Vision pro elektonickou cigaretu
Dostupnost Vyprodáno
0 Kč
Kód produktu 994568
Značka Vision Electronic
Kategorie Vision baterie
Záruka 2 roky
 

Vision Stylish Twist bat.1300mAh bílá


Luxusní novinka od známého výrobce Vision v podobě designových baterií Vapros Stylish s kapacitou 1300mAh. Moderní baterie se závitem eGo je kompatibilní s většinou odpařovačů se závitem 510 / eGo. Díky variabilnímu výstupnímu napětí je možné regulovat sílu odpařování a použít tak i pokročilé odpařovací zařízení (atomizéry, clearomizéry..) s vysokým výkonem. Výstupní napětí je možné nastavit v rozmezí 3,3 - 4,8V pomocí regulačmího kroužku umístěného ve spodní části baterie.

Baterie také přináší všechny nejmodernější prvky výbavy, jako je funkce uzamykání (5-click protection), funkce indikace stavu dobití baterie (led power indication) nebo ochrana proti zkratu (PCB).

5-click protection (uzamykání baterie)

Funkce uzamykání baterie je skvělým pomocníkem při odložení elektronické cigarety do míst, kde by se mohla samovolně sepnout a např. poškodit atomizér. Po pěti rychlých stisků spínacího tlačítka (do 2 vteřin) baterie zabliká a uzamkne se. Tím je zajištěna a může být bez obav odložena. Pro odemčení baterie se postupuje stejným způsobem jako při zamčení.

LED power indication (indikace stavu dobití)

Díky LED indikaci se vždy dozvíte aktuální stav dobití baterie a to jednoduše podle barvy podsvícení spínacího tlačítka. Pokud je baterie plně dobita (80 - 100%), svítí spínací tlačítko bíle. Pokud kapacita poklesne pod 80%, svítí tlačítko modře a pokud je baterie vybitá (méně než 30%), tak svítí červeně.

PCB (ochrana baterie proti zkratu)

Vylepšená a ještě bezpečnější ochrana PCB hlídá baterii a v případě zkratu ihned přeruší dodávku napětí, čímž chrání baterii před poškozením.

Variable voltage (variabilní napětí)

Tuhle funkci jistě ocení nejen pokročilí uživatelé. Díky variabilnímu výstupnímu napětí je možné nejen regulovat sílu odpařování v profi atomizérech či clearomizérech, ale také využít maximálního výkonu baterie až do úplného vybití. Pokud intenzita odpařování vlivem vybité baterie slábne, jednoduše zvyšte napětí pomocí regulačního kroužku a tvorba páry opět zesílí.


 


Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory
Barva Bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.