Vítejte na Kourimlevne.cz. SLEVA 6 % téměř na celý sortiment pro registrované zákazníky! Doprava v ČR Zásilkovnou ZDARMA nad 500,- kč. Slovenko doprava nad 60 EUR ZDARMA.

O nás

O nás

Jsme síť specializovaných prodejen s elektronickými cigaretami. Naleznete nás na Praze 1 v Bílé labuťi, na Praze 2 Vinohradské 44, na Praze 8 Bohnicích, na Praze 9 ve vestibulu stanice metra C Prosek, na Praze 9, 2min. od stanice metra B Vysočanská, na Praze 5 v nákupním centru Galerie Butovice a v Ústí nad Labem - Trmicích v nákupním centru Globusu.

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní a prověřené typy elektronických cigaret od značek Joyetech, Innokin, Kangertech, Microcig, iSmoka-eleaf a dalších. Dále příslušenství a liquidů od značek Dekang, Liqua, Emporio, Frutie, Barly, Joyetech, Ecoliquid či Hangsen. Kourimlevne je firma, která se elektronickými cigaretami zabývá na plný úvazek. O elektronických cigaretách víme vše.

U nás Vám rádi poradíme s výběrem té správné kombinace. U nás neprodáváme zajíce v pytli. Vše máme skladem v 6 kamenných prodejnách.V nabídce máme také veškeré potřebné příslušenství k elektronickým cigaretám, elektronické dýmky, elektronické doutníky, elektronické vodní dýmky, e-liquidy, pouzdra baterie, nabíjecí adaptéry atd. Naleznete nás také na FACEBOOKu.

Prodejní síť našich prodejen Kourimlevne.cz

Virtuální prohlídka našich prodejen:

obchody ikona Praha 1 Bílá Labuť:

obchody ikona Praha 2 Vinohradská 44:

Kourimlevne Praha2

obchody ikona Praha 5 Galerie Butovice:

obchody ikona Praha 9 Prosek:

obchody ikona Praha 9 Vysočany:

Sokolovská 306

 

 

obchody ikona Praha 8 Bohnice:

 obchody ikona Ústí nad Labem:

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.