Vítejte na Kourimlevne.cz. V rámci nového e-shopu SLEVA 11 % NA VŠE pro registrované zákazníky! Je nutné se znovu zaregistrovat do nového e-shopu. Staré přihlášení již není platné. Doprava v ČR ZDARMA nad 500,- kč, Slovenko nad 60 EUR / 1500,- kč ZDARMA.

O nás

O nás

Jsme síť specializovaných prodejen s elektronickými cigaretami. Naleznete nás na Praze 1 v Bílé labuťi, na Praze 8 Bohnicích, na Praze 9 ve vestibulu stanice metra C Prosek, na Praze 5 v nákupním centru Galerie Butovice a v Ústí nad Labem - Trmicích v nákupním centru Globusu.

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní a prověřené typy elektronických cigaret od značek Joyetech, Innokin, Kangertech, Microcig, iSmoka-eleaf a dalších. Dále příslušenství a liquidů od značek Dekang, Liqua, Joyetech, Ecoliquid či Hangsen.

Kourimlevne je firma, která se elektronickými cigaretami zabývá na plný úvazek. O elektronických cigaretách víme vše.

U nás Vám rádi poradíme s výběrem té správné kombinace. U nás neprodáváme zajíce v pytli. Vše máme skladem v 5 kamenných prodejnách.V nabídce máme také veškeré potřebné příslušenství k elektronickým cigaretám, elektronické dýmky, elektronické doutníky, elektronické vodní dýmky, e-liquidy, pouzdra baterie, nabíjecí adaptéry atd. Naleznete nás také na FACEBOOKu.

POZOR! V rámci spuštění nového e-shopu je nutné se znovu zaregistrovat. Staré přihlášení již není platné.